.

.

Главни меки Fuff Fau Fur 3-парчиња супер мек утешен сет, целосна кралица

Главни меки Fuff Fau Fur 3-парчиња супер мек утешен сет, целосна кралица

DEN 735.84
Достапност

Почувствувајте ја топлината веднаш кога ќе влезете во кревет со главните меки Faux Fux Fur 3-парчиња Супер мек утешител. Супер мекото меки крзно од крзно е совршено за постелнина за зима или ладно време, бидејќи ве обвиткува во неспоредлива топлина и здружение. Исполнет со хипоалергичен полиестер, овој сет за постелнина ви ја дава целата луксузна мекост и трајна топлина. Овој сет вклучува еден утешител и два срамни срамни во класична бела боја што сигурно ќе одговара на која било естетска во вашиот дом и дизајнот на крзно од крзно е сигурно да додаде поп талент во вашата спална соба. Достапно во комплети со големина на кралица или крал или крал за најдобро одговара на вашите потреби. Донесете го дома Главниот меки меки Faux Fur 3-парче супер мек утешител денес. Пополнување на капакот на удобноста и шум : 100% полиестерски мрежи меки Faux Fur 3-парчиња супер меко удобности, целосен/кралица : сетот вклучува удобност и 2 срамни за појавување. Почувствувајте ја топлината веднаш кога ќе станете во кревет. Меки факс -крзно случајно декор за спална соба што е одличен за зимска сезона. Машинска миење за лесна нега. Комерцијален мијалник/фен се препорачува за да се избегне груткано полнење. Достапно во целосна/кралица или кралска големина. Целосна/кралица : Утешител : 88x92 инчи. 2 Шамс : 20х26 инчи. Кинг/Кал Кинг : Утешител : 104x92 инчи. 2 Кинг Шамс : 20х36 инчи. Пополнување на капакот на удобноста и шум : 100% полиестер.

R

Комплементите на стоката