.

.

Гејтс К060908ХД Серпентина Појас Одговара изберете: 2000-ТОЈОТА ТУНДРА, 2003 - ФОРД КРУНА ВИКТОРИЈА

Гејтс К060908ХД Серпентина Појас Одговара изберете: 2000-ТОЈОТА ТУНДРА, 2003 - ФОРД КРУНА ВИКТОРИЈА

DEN 1688.80
Достапност

Гејтс Флитрунер Микро-V Појасите се дизајнирани за најтешките апликации. Конструкцијата на флитрунер обезбедува супериорна флексибилност, стабилност, носивост и ненадминат век на траење на ременот. Патентираните материјали обезбедуваат врвни перформанси при екстремни продолжени работни температури, што го прави овој појас крајниот решавач на проблеми. Напредната мешавина на гумена технологија ЕПДМ ги издржува современите закани за влошување од зголемената изложеност на озон и течности за ладење на база на вода. Флитрунер го прави сето ова додека обезбедува најниска цена по милја за флотите, вклучувајќи пикапи од 3/4 и 1 тон.Појас по избор од флоти, вклучувајќи 3/4 и 1 тон пикап најниска цена по милји постојано ги надминува сите конкуренти извонредна отпорност на пукнатини при екстремни температури решавач на проблеми дизајниран за најтешките апликации - Управувано Од Можноста Серпентинскиот Појас Се Вклопува Изберете : 2000-2006 ТОЈОТА тундра 8 Цил 4,7 Л 2003-2005 форд круна викторија 8 цил 4,6 л 1992 шевролет г20 8 цил 5,7 л 1992 шевролет г30 8 цил 5,7 л 1992 гмц рели вагон / ван 8 цил 5,7 л 1992 Гмц Рели Вагон 8 Цил 5,7 л 1992 ШЕВРОЛЕТ Г10 8 Цил 5 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШЕТО ВКЛОПУВАЊЕ графичка контрола за проверка.

R

Комплементите на стоката