.

.

Патрола за патрола од шепа, момче пижама, плишана облека, големини 2Т-4Т

Патрола за патрола од шепа, момче пижама, плишана облека, големини 2Т-4Т

DEN 399.68
Достапност

Paw-Fect! Неговите омилени цртани кутриња од Патрол ПАВ се прикажани на оваа облека за момчиња за мали деца, истакнати со разнобојни отпечатоци. Со мек, кадифен дизајн, оваа облека за пижама е удобен додаток на неговата колекција за облека за спиење и е совршен за оние ноќи пред постелнината и дневни утрински часови. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : јака од шал. Затворање : појас за само-вратоврска. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 2 предни џебови. Карактеристики : сите отпечатоци; Пожарникарен ретардант луксузен кадифен. © Спин мајстор, Виаком, сите права се задржани. Патрола на Патрол од страна на малиот Бојс Бојс.

R

Комплементите на стоката