.

.

Здраво Бело Кид и возрасен велур плажа крпа, автобус

Здраво Бело Кид и возрасен велур плажа крпа, автобус

DEN 127.84
Достапност

На Здраво Бело, имаме една едноставна цел : да го елиминираме изборот што многу родители мора да го направат - одлучувајќи се за тоа што е најдобро за нивните деца и најдобро за нивниот буџет. Ние веруваме во премија за сите затоа што секое бебе го заслужува најдоброто. Со нашите совпаѓање 2pk „Родител и јас“ крпи од плажа, можете да бидете близнаци со вашиот мини цело лето! Детската крпа има прицврстен аспиратор и е совршено да се заврши и да се исуши по сите тие топови! Родителската крпа е голема во големина и доаѓа во координативна шема. Овие симпатични комплети за крпи се направени во најразлични живописни, родови неутрални обрасци и се направени од мек 100% памук што е сертифициран од БЦИ. Без разлика дали одите на следната забава за одмор на плажа или летна забава, ќе се појавите во стил. • OEKO Tex Standard 100 овластен. • Сертифициран производ на MIG. • Светли, живописни бои . • 90% памук, 10% небрендиран рециклиран полиестер. • Мека и апсорбирана. • Пончо со качулка мери 25 инчи ширина за должина од 50 инчи и мерки за крпи за возрасни ширина 34 инчи долга 64 инчи . • Достапно во неколку различни дизајни, атрактивни дизајни за деца. • Повеќенаменски на плажа или базен. • Пончо со качулка со пешкир за појавување.

R

Комплементите на стоката