.

.

Глава женски беспрекорни кратки гаќички, пакувања

Глава женски беспрекорни кратки гаќички, пакувања

DEN 191.68
Достапност

Страшен почеток на која било облека. Беспрекорни брифинзи на главата го одржуваат изгледот елегантен и мазен. Овие супер-меки гаќи нудат неверојатна удобност и непречен дизајн. Заштеда на пари со три пакувања ви овозможува да се занимавате со леснотија. Материјал : 92% најлон/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три пара кратки гаќички. Големина : Моделот е 5'10 "и носи покриеност со големина М.

R

Комплементите на стоката