.

.

Деца од Гаранималс мали девојчиња здолниште со бои во боја, големини 4-10

Деца од Гаранималс мали девојчиња здолниште со бои во боја, големини 4-10

DEN 159.68
Достапност

Ова здолниште со вртење од 365 деца од Garanimals има дизајн на мрежа со живописни детали за блокирање на бои. Вашето мало девојче може да се меша и да се совпаѓа со нејзините омилени врвови и тимови за забавен, girly изглед - кул! Повлечен стил. Еластична половината. Боја блокирана, дизајн на мрежа. Здолниште/облога од мрежа : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Здолниште за девојчиња од 365 деца од Гаранималс.

R

Комплементите на стоката