.

.

Начин да славиме торта од пината од три нивоа

Начин да славиме торта од пината од три нивоа

DEN 1.33
Достапност

Начин да се слави повеќебојната 3 -тала торта пината. Користете ја оваа пината за украси и забава за секого. Откако ќе се наполни со бонбони, ова ќе направи забава или настан забавно за секого. Кенди за пината не е вклучено. Традиционалните материјали се користат во изработката на оваа пијата која ви овозможува да си играте со тоа подолго време, сите ќе имаат шанса да го погодат!. Совршено за какви било украси за забави, роденденска забава или украси на центарот на центри Нашите пината, исто така, имаат отворено подготвено за да ставите бонбони и други изненадувања. Оваа пината има отвор подготвен за вас да ставите бонбони и други изненадувања внатре. Направено со висок и отпорен картон. Декорирана со крепска хартија на хартија за врски, пластична јамка со голема јачина да виси.

R

Комплементите на стоката