.

.

Јасно со Облога Во Боја На Хром, Тамблер Со Текстура На Ребра

Јасно со Облога Во Боја На Хром, Тамблер Со Текстура На Ребра

DEN 133.60
Достапност

Ребрести акрилни тамблери во проѕирна Боја Со хромирана облога Дел од колекцијата соодветни додатоци за бања (четка за садови, сад за сапуница, држач за четки за заби, пумпа за лосион и корпа за отпад достапни одделно) оваа проѕирна Акрилна Тамбла е декоративна, издржлива и лесно се брише со сунѓер во топол раствор за сапуница. Овде Во Јасно Со Облога Во Боја На Хром, оваа ставка е достапна во различни модерни бои (вклучувајќи ги и сродните бои јасни и јасни со матирана облога) за најдобро да одговараат на вашите потреби за стилизирање. Каранфил Дома Модата Акрилик Тамблер : Материјал : Акрилик. Боја : Јасно. Тип на производ : Тамблери и држачи за тамблери. Заврши : Јасно. Примарен Материјал : Пластика. Тип На Монтирање : Самостојна. Животна Фаза : Возрасни. Димензии : Севкупна Висина-Врвот До Дното : 5 "Вкупна Ширина-Страна На Страна : 4" Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 4 " Вкупна Тежина На Производот : 0,4 килограми.

R

Комплементите на стоката