.

.

Дебеломер За Бирање-Нерѓосувачки Челик И Алатка Отпорна На Удари Со Пластична Кутија За Носење, Опсег На Мерење За Точни Мерења Со Стабилност

Дебеломер За Бирање-Нерѓосувачки Челик И Алатка Отпорна На Удари Со Пластична Кутија За Носење, Опсег На Мерење За Точни Мерења

DEN 2.33
Достапност

Сталварт е посветен на обезбедување на потрошувачот со апсолутно најдобра цена и вредност на сите наши производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес за Контрола на Квалитетот. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој од нашите производи. Сталварт регистрирана трговска марка заштитена со законот за Трговски марки на САД и енергично ќе се брани. Одлично за домашни или работни проекти. Вклучената пластична кутија за носење го штити вашиот дебеломер и го прави лесно достапен за проекти во движење.ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ ? Опсег на мерење 0-6 инчи.001? за точност. Оваа алатка без напор обезбедува брзи, точни мерења на надворешните димензии, внатрешните димензии, длабочината и чекорот до . ЗАБЕЛЕШКА : ова е ексклузивен производ На Stalwart И САМО дебеломер Од Stalwart СЕ ГАРАНТИРА да биде вистински Точни мерења се лесно на дофат на раката со Дебеломер Stalwart Бирање. Рамката од нерѓосувачки челик и дизајнот отпорен на удари, исто така, помагаат да се обезбеди точна позиција додека се користи, што го прави идеален за проекти и дома и на работа. ПРЕЦИЗНО МЕРЕЊЕ-цврстиот дебеломер за бирање отпорен на удари од нерѓосувачки челик има дипломирање на бирање од 0. Изработен од нерѓосувачки челик и вклучува пластична кутија за носење.МОБИЛЕН-дебеломер од нерѓосувачки челик е лесен и лесен за носење насекаде. ВАЖНО : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи.ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО ?Сталварт е посветена на обезбедување на потрошувачите со апсолутно најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи.Точните мерења се лесно на дофат на раката со Дебеломер за Бирање. Мерки внатре, надвор, длабочина и чекор.ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА-Изработена од нерѓосувачки челик овој дебеломер за бирање ќе се одржи за време на тешки работни ситуации. Дополнително, лесниот механизам за користење на палецот и заклучувањето на положбата овозможуваат сигурно прилагодување и дополнителна прецизност.

R

Комплементите на стоката