.

.

Рапала Плитки Сенка Рап Риболов Наведуваш 2.75 1 4оз Блугил

Рапала Плитки Сенка Рап Риболов Наведуваш 2.75 1 4оз Блугил

DEN 208.64
Достапност

Рапала Плитка Сенка Рап 07 Сината Боја е совршена кога станува збор за риболов во слаба вода. Направено со премиум дрво балса, оваа мамка со големина 05 го покажува класичното нишање На ранетиот рапала за привлекување риби. Спортува детална завршница, прецизно движење и стандардни модели за фаќање риби. Оваа мамка од 2,75 инчи е погодна за лиење, грчење и бавно тролање. За одлични резултати, можете да ја исфрлите оваа мамка и да почекате бранувањата да исчезнат пред полека да ја извадите мамката. Оваа природна мамка профилирана со мамка има две ултра остри #5 ВМЦ црни куки за високи тонови. Оваа Мамка во Боја на Сина Боја тежи 3/16 мл. Со плиток дизајн на усните што работи, оваа рачно наместена и тестирана на резервоарот мамка има длабочина на трчање од четири до шест стапки. Премиум балса дрво изградба. Природен дизајн на мамка со плитка трчање усна. Наместен Со ВМЦ Црн никел круг свиткајте високи куки.

R

Комплементите на стоката