.

.

Кралско Бебе Копчиња Мат Сино Дете Велосипед Со Штанд И Тркала За Обука

Кралско Бебе Копчиња Мат Сино Дете Велосипед Со Штанд И Тркала За Обука

DEN 1695.84
Достапност

Кралско бебе Момчиња Девојчиња Деца Велосипед Мат Копче Сино 16 Инчни Тркала За Обука и Штанд 1. Лесно се составува. 95% од велосипедот е составен. Зачувајте ја главоболката за да го инсталирате предното тркало и сопирачката во споредба со 85% велосипеди. Вклучени се алатки за склопување и лесни за следење упатства. 2. Уникатен дизајн. Квадратна цевка рамка со различни модерни бои. Безбеден и стабилен. Предна рачна сопирачка и подлога сопирачка. Прилагодлива рачка за велосипед и седиште погодни за деца со различна висина. 3. Полесно За Возење. Вашите малечки ќе уживаат во помазно возење Со кралско бебе запечатено лежиште од 2019 година. Ројалбаби ексклузивната рачка на сопирачката им овозможува на малите возачи ефикасно да сопираат. 4. Безбеден детски велосипед. Безбедносни рачки, меко седиште, цврста челична рамка,затворен штитник, чудак,сопирачки, педала за смола што не се лизга. Дебелина на челични цевки од 1,2 мм и гуми широки 2,4 инчи, велосипеди посилни и потрајни. 5. 16 Инчи погодни за деца на возраст од 4-7 години со висина од 41-45 инчи, користете ја нашата табела со големина што лесно се следи, ќе најдете совршена големина за вашите мали деца. Забелешка : ве Молиме земете ја предвид висината на децата.

R

Комплементите на стоката