.

.

Термос Оз Вакуум Изолирани Забавувач Слама Шише-Дизни Замрзнати 2

Термос Оз Вакуум Изолирани Забавувач Слама Шише-Дизни Замрзнати 2

DEN 412.32
Достапност

Децата ги сакаат нашите производи На Термос Бренд FUNtainer®, но родителите ги сакаат уште повеќе. Правилната хидратација игра клучна улога во здравиот начин на живот И Термос Брендот Забавувач 12-унца Вакуумско Изолирано Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик со Слама ги одржува пијалоците ладни до 12 часа и е одличен производ за исполнување на сите потреби за хидратација во движење. Нема шминка веруваат потребни. Производите за забава секогаш се направени со љубов од материјали без БПА. Конструкцијата од нерѓосувачки челик со двоен ѕид е изградена за да се справи со капки, измет и избрано грубо куќиште. Се одликува со хигиенски капак на копчето со скокачка слама од која лесно се отвора и е удобна за пиење. Сламките лесно се чистат, а исто така се заменуваат. За чистење, можете да го испуштите Шишето Со Вода За Забавување На Брендот Термос во машината за миење садови; сепак се препорачува рачно миење бидејќи машината за миење садови може да користи поостри детергенти што можат да го променат дизајнот на вашето шише. Термос 12 Мл. Вакуум Изолирани Забавувач Слама Шише-Дизни Замрзнати 2 Термос Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик 12 Унца Забавувач Со Слама-Minecraft. Термос вакуумска изолација технологија за максимално задржување на температурата, а не за употреба со топли течности. Издржлив ентериер и надворешност од нерѓосувачки челик. Хигиенски капак на копчето со скокачка слама. Одржува студ 12 часа, држи студ 12 часа. За максимална термичка ефикасност, пред ладење шише пијалок пред употреба. Наполнете со ладна вода од чешма, закачете капак, оставете да отстои 5 до 10 минути и испразнете. Капацитет од 12 унци; се препорачува миење раце.

R

Комплементите на стоката