.

.

Време И Тру Женски Рафија Мазга Чевли

Време И Тру Женски Рафија Мазга Чевли

DEN 351.84
Достапност

Кул, секојдневен и подготвен за сончев ден. Рафија Мазгите На тајм И Тру ја комплетираат секоја облека до совршенство. Ќе ви се допадне разновидноста на овие ткаени станови..тие изгледаат сензационално со сѐ, од шорцеви до здолништа. Само во . Материјал : Горниот : Полиуретан; Надворешен Ѓон : Термопластична Гума . Грижа : избришете ја чистата. Земја На Потекло : Увезени. Затворање на чевли : Се Лизга на. Ширина На Чевли : Средна. Карактеристики на удобност : обложена влошка. Женски Рафија Мазги Од Времето и Тру.

R

Комплементите на стоката