.

.

Чај На чичко Ли Органски Улонг Чај Целиот Лист, Кеси

Чај На чичко Ли Органски Улонг Чај Целиот Лист, Кеси

DEN 2.00
Достапност

Воведување На Нашата Нова Линија На Чаеви-Царски Органски. Што Значи Империјал? Тоа Значи Кралски Квалитет На Органски Степен Во Чаеви Достапни Денес. Нашиот Улонг Чај (Камелија Синенсис) Е Делумно Оксидиран Зелен Чај Кој Има Квалитети И На Зелен И На Црн Чај. Преполн Со Антиоксиданси, Чајот Улонг Е Богат И Робустен По Вкус. Сертифициран Органски И Кошер, Секоја Серија Внимателно Се Проверува Рачно За Да Се Обезбеди Добрина И Чистота. Вкусете Ја Разликата на Чичко Ли! Чај На чичко Ли 100% Органски Улонг Чај Целиот Лист, 18 Кеси.

R

Комплементите на стоката