.

.

Ле Дон Кожа Патување Половината Торба ЛД-9880

Ле Дон Кожа Патување Половината Торба ЛД-9880

DEN 255.84
Достапност

Движете се низ пазарот или трговскиот центар со доверба знаејќи дека вашите најважни работи се безбедни во оваа торба за половината. Рачно изработена од вистинска кожа, оваа чанта има прилагодлив ремен и надворешен џеб за прицврстување за погодност. Оригинална колумбиска кожа Од целосно зрно Антички Хардвер Затворање Со Патент Внатрешен Џеб Со Патент Надворешен Магнетски Прицврстен Џеб Тежина : 0,5 мл. Димензии : 7.5"x6" x1 "Прилагодлив Појас На Половината До 39" Должина На Капка 16 "Должина На Ременот 30" 39 " Појас На Половината Вистинска Колумбиска Кожа Со Полно Зрно.

R

Комплементите на стоката