.

.

Бодум оз кенија француски Прес Кафемат, Нерѓосувачки Челик

Бодум оз кенија француски Прес Кафемат, Нерѓосувачки Челик

DEN 559.68
Достапност

За Бодум кенија француски Прес Кафемат. Уживајте во вкусното кафе во удобноста на вашиот дом Со скандинавскиот Дизајн бодум кенија француски Печат. Елегантниот и класичен дизајн на овој француски Печат е дизајниран да направи вкусна пијалак и неговиот убав изглед оди добро со другите ваши кујнски апарати. Трајната конструкција на бодумот кенија француски печат кафемат ќе ви помогне да се осигурате дека ќе можете да уживате во годините што доаѓаат. Тоа е идеален додаток во вашата кујна и одличен подарок за љубителите на кафе во вашиот живот. ПРОИЗВЕДЕНО ОД БОДУМ КАКО НОВО. 17 Мл / 4 Чаша Капацитет. Карафата е направена од боросиликатно стакло отпорно на топлина кое нема да го промени или наруши природниот вкус на кафето. Клипот и филтерот од нерѓосувачки челик спречуваат мелените зрна да избегаат кога ќе се истури кафето. Иконски француски печат кафемат. Го истакнува целиот вкус и арома на вашата пијалак. Лесен за употреба и лесен за чистење. Издржлив за долготрајна употреба и уживање. Безбедна машина за миење садови. Елегантниот и класичен дизајн овозможува ова да одговара на постојниот декор. Повеќе еколошки од многу методи за подготовка на кафе. Скандинавски Дизајн Бодум Француски Печат. Не се потребни филтри за хартија или пластични капсули. ПРОИЗВЕДЕНО ОД БОДУМ КАКО НОВО.

R

Комплементите на стоката