.

.

Еволуира Сатен Работ Заврши Шамија, Злато, Грофот

Еволуира Сатен Работ Заврши Шамија, Злато, Грофот

DEN 0.33
Достапност

Надградба на вашата ноќна рутина за нега на коса? Те покривме! Дајте им на вашите рабови љубовта и заштитата што ја заслужуваат со оваа шамија од сатенска обвивка, направена за да спречи кршење и да го минимизира разлетувањето. Шамијата За Завиткување На Сатенските Рабови што Се Развива нуди целосна покриеност; вградената контролна лента ги измазнува рабовите, додека преостанатата ткаенина нежно го покрива остатокот од вашата круна. Произведено во Виетнам. Ткаенина Содржина Шамија 100% Поли-сатен. Работ Бенд 88% Полиестер, 12% Спандекс. Злато. Целосна покриеност на главата. Вградената лента за контрола на рабовите ги одржува рабовите мазни и безбедни ноќе. Совршен за опуштени, свилени преси и завиткани стилови. Помага во спречување на кршење и разлетување. Шамија 100% Поли-сатен. Работ бенд 88% Полиестер, 12% Спандекс.

R

Комплементите на стоката