.

.

Тусон Тоиреаса Традиционален Тркач Што Може Да Се Пере Во Машина, 2' 6 8', Црвено Сина

Тусон Тоиреаса Традиционален Тркач Што Може Да Се Пере Во Машина, 2' 6 8', Црвено Сина

DEN 1297.44
Достапност

Подлога со латекс-Отпорна на Лизгање. Висина на купот : 0. Достапно во повеќе големини. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот.

R

Комплементите на стоката