.

.

Светла НА соларна Енергија - Предводени Од Надворешен Удел Во Центарот На Вниманието За Градини, Патеки и Дворови од Чиста Градина-Сребро

Светла НА соларна Енергија - Предводени Од Надворешен Удел Во Центарот На Вниманието За Градини, Патеки и Дворови од Чиста Градина-Сребро

DEN 0.33
Достапност

ЧИСТИТЕ ГРАДИНАРСКИ СВЕТЛА СО ЛЕД Патека со Соларна Енергија се идеални за осветлување на влезот, патеката, дворот на домот или само додавање малку осветленост на растение или дрво во саксии во вашиот двор. Тие автоматски осветлуваат ноќе и се исклучуваат за полнење во текот на денот и едноставно го туркаат влогот во земјата. Овие светла за патеки на соларна енергија имаат една топла бела ЛЕР СО завршница за стилски и освежувачки изглед на која било надворешна област. Украсете ја вашата градина или трем со Чиста Градина без проблеми СВЕТЛА ЗА ПАТЕКИ СО СОЛАРНА Енергија. Тие се направени со издржлива конструкција и материјал отпорен на временски услови, а притоа не бараат излез за нивно напојување. Тие помагаат да се постави вистинскиот амбиент за забавни собири, готвење и скари, дозволувајќи им на забавата да продолжи и навечер. Нерѓосувачки челик заврши. Вклучува : 4 Соларни Светла и 4 Влогови. Автоматски се вклучува во самрак и се исклучува во зори. Лесно за инсталирање, не се потребни жици. Лумени : 0. 8. Батерија : 100mah Ni-MH батерија за полнење (вклучена). Димензии : 3 "Л х 3" В х 11 " Х.

R

Комплементите на стоката