.

.

Раскошен Домашен Аголен Кабинет Со 3 Полици Со Врати На Блендата И Прилагодливи Полици, Бел

Раскошен Домашен Аголен Кабинет Со 3 Полици Со Врати На Блендата И Прилагодливи Полици, Бел

DEN 1855.84
Достапност

КАБИНЕТ ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА АГОЛ со ВРАТИ - овој шкаф широк 24,75 инчи го максимизира неискористениот аголен простор во вашата бања, кујна или просторија за перење. Овој аголен кабинет со врати добро ќе се спари со вашата постоечка куќа на фарма, крајбрежен или модерен декор или ќе го комбинира ова парче со соодветната колекција на кујнски ормари за складирање и мебел за бања од Раскошен Дом за целосно ажурирање на просторијата. Димензии : (Л) 24. АТРАКТИВНА И СИЛНА конструирана од инженерско дрво со мека бела завршница, класични врати на блендата и сјаен сребрен хардвер, овој организатор на аголниот кабинет ќе додаде привлечно складирање во вашиот дом во годините што доаѓаат. ЛЕСНО СЕ СОВПАЃА-Овој кабинет за бања или кујна добро ќе се спари со вашата постоечка куќа на фарма, крајбрежен или модерен декор или ќе го комбинира ова парче со соодветната колекција од Раскошен Дом за целосно ажурирање на просторијата. Изграден од инженерско дрво со мека бела завршница и класични врати на блендата, овој самостоен организатор на аголниот кабинет ќе додаде привлечно складирање во вашиот дом во годините што доаѓаат. ПРИЛАГОДЕТЕ ГО ВАШИОТ ПРОСТОР-Две прилагодливи полици ви овозможуваат да го прилагодите овој кабинет за складирање за да ги задоволите вашите потреби, додека горниот дел обезбедува простор за прикажување на декор. ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ-Материјали : Обоено Инженерско Дрво.

R

Комплементите на стоката