.

.

Златна Фолија Женски Црни Шорцеви На Плажа

Златна Фолија Женски Црни Шорцеви На Плажа

DEN 1.67
Достапност

Автентични жени мики Маус плажа шорцеви. Направени од памучна/поли мешавина, овие црни шорцеви имаат лого на мики Маус од златна фолија. Официјално лиценциран. Мики Маус Златна Фолија Женски Црни Плажа Шорцеви Официјално лиценциран производ. Материјал : Памук/Поли Мешавина.

R

Комплементите на стоката