.

.

С. Поло Асн. Машка Изведба Пике Поло

С. Поло Асн. Машка Изведба Пике Поло

DEN 272.00
Достапност

Добијте лежерен изглед заедно со Американскиот Поло Асн. Машка Изведба Пике Поло. Оваа супер мека, длабоко обоена поло кошула со кратки ракави е универзално нослива и толку удобна што со задоволство ќе ја носите цел ден. Јака со предна плоча со две копчиња. Кратки ракави со ребрести манжетни. Дарежлива силуета за лесно вклопување. 55% Памук 45% Полиестер Фитил И Контрола На Сонцето. Машина За Перење. Увезени.

R

Комплементите на стоката