.

.

Бидефорд Ќебиња Микро Кадифен Електричен Загреан Фрлање со Дигитален Контролер, 60 50

Бидефорд Ќебиња Микро Кадифен Електричен Загреан Фрлање со Дигитален Контролер, 60 50

DEN 1.00
Достапност

Бидефорд Велур Шерпа Електричните загреани фрлања служат како одлично загревање во студената зимска ноќ и не грижете се за топлото чоколадо што сте го капеле затоа што фрлањата На Бидфорд се перат во машина. Дигиталниот контролер овозможува брзо и лесно поставување на температурата. Со многу опции за боја, тие сигурно ќе го надополнат секој декор. Лесно Читање Дигитална Контрола 10 Поставки За Топлина Издржлива Полиестерска Градежна Машина Што Може Да се Пере Екстра Долга 13 стапки. Кабел Една Големина.

R

Комплементите на стоката