.

.

Groundspeed Voyager GT 205 55R ZR 94W XL Перформанси Гума Одговара: 2012-Хонда Граѓански ЕКС-Л, 2014-Хонда ГРАЃАНСКИ ЕКС

Groundspeed Voyager GT 205 55R ZR 94W XL Перформанси Гума Одговара: 2012-Хонда Граѓански ЕКС-Л, 2014-Хонда ГРАЃАНСКИ ЕКС

DEN 2.00
Достапност

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Goundspeed Voyager GTFEARETURES И Придобивкисекаква временска влечењеподобрена контрола подолготрајно траење на животот на шарата преглед На Земјата Speed Voyager GT е перформанси и високи перформанси во зависност од рејтингот на брзината на специфичната големина на гумата за сите сезони произведена за патнички возила. Гро (повеќе..) Големина : 205/55Р16. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Високи Перформанси. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

R

Комплементите на стоката