.

.

Женски Обичен Врат Со Цврста Боја Цврсто Топло Вклопување Кошула Со Долги Ракави Врвни Жени Долга Долна Облека

Женски Обичен Врат Со Цврста Боја Цврсто Топло Вклопување Кошула Со Долги Ракави Врвни Жени Долга Долна Облека

DEN 207.04
Достапност

Женски Обичен Врат Со Цврста Боја Цврсто Топло Вклопување На Долниот Дел Од Кошулата Со Долниот Ракав. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 150гр. големина На Пакетот : 25х20х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : L Биста : 88cm/34.65" Рамо : 38cm/14.96" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 60cm/23.62"Големина : XL Биста : 92cm/36.22" Рамо : 39cm/15.35" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 62cm/24.41"Големина : XXL Биста : 96см/37.80" рамо : 40см/15.75" ракав : 61см/24.02" должина : 64см/25.20" ако ја носите долната облека, ќе се Чувствувате толку топло во зима. Спортската Девојка Ви Овозможува Да Бидете Поудобни. Мека И Дише, Удобна За Носење.

R

Комплементите на стоката