.

.

Јингуо Мода Женски Џеб Маргаритка Печатење Без Ракави А-Линија Обични Ноќни Фустани

Јингуо Мода Женски Џеб Маргаритка Печатење Без Ракави А-Линија Обични Ноќни Фустани

DEN 0.33
Достапност

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65" Половината : 92см/36.22" Должина : 84см/33.07" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 92см/36.22" Половината : 96см/37.80" Должина : 85см/33.46" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 96СМ/37.80" Половината : 100см/39.37" Должина : 86см/33.86" Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 БИСТА : 100СМ/39.37" половината : 104см/40.94" должина : 87см/34.25" големина : xxl сад : 12 Велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 104см/40.94" половината : 108см/42.52" должина : 88см/34.65" големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 биста : 108СМ/42.52" половината : 112см/44.09" должина : 89см/35.04" големина : ххххл сад : 16 велика БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 биста : 112см/44.09" половината : 116см/45.67" должина : 90см/35.43" големина : Хххххл сад : 18 велика британија : 22 ЕУ : 48 БИСТА : 116СМ/45.67" половината : 120см/47.24" должина : 91см/35.83" големина : ххххххл САД : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 Биста : 120см/47.24" половината : 124см/48.82" должина : 92см/36.22" мода женски џеб маргаритка печатење без ракави А-ЛИНИЈА ОБИЧНИ НОЌНИ фустани карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Овој Специјален Дизајн Фустан и ќе ви го украде срцето! Шик и удобен, не можете да погрешите со овој неверојатен Секси фустан! Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето и Aut Пол : Женски Повод : Дневна Карактеристика : Џеб,Без Ракави, Материјал За Печатење : Полиестерски Стил : Секојдневна Должина : Мини Одговара : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Фустан Од 1xwomenени. Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Половината Должина XXXXL 18 22 48 116cm/45.67" 120cm/47.24" 91cm/35.83" Големина : XXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 116cm/45.67" Половината : 120cm/47.24" Должина : 91cm/35.83" Јинго Мода женски Џеб Маргаритка Печатење БЕЗ РАКАВИ а-ЛИНИЈА обични ноќни фустани.

R

Комплементите на стоката