.

.

уублик шорцеви за жени модни брзи суви Шорцеви За Вежбање Со Висок Струк

уублик шорцеви за жени модни брзи суви Шорцеви За Вежбање Со Висок Струк

DEN 255.84
Достапност

Женски Памучни Ленени Шорцеви Со Еднобојна Удобна Еластична Широка Нога Секојдневни Шорцеви Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилски И модни Цветни ве прават попривлечни 3.Одлично За Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовен Стил : Мода, темперамент што добивате : 1xwomenени Панталони големина. САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Половината Хип Должина Xl-Голем 10 14 40 75-85см/29.53-33.46" 96-106см/37.80-41.73" 47см/18.50" Големина : XL Големина. : XL-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 75-85cm/29.53-33.46 "ХИП : 96-106cm/37.80-41.73" Должина : 47cm/18.50 " изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Течните шорцеви за трчање се совршени за спортска ,теретана, јога, фитнес, тренинг,танц,тенис,моторџија,пливање,даска, велосипедизам и вежбање спортска вежба активна облека. Шорцевите изработени од лесна, брза сува, дише и водоотпорна ткаенина помагаат да се одбие лесната влага за да бидете ладни и свежи цел ден. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 63-73см/24.80-28.74 "ХИП : 84-94см/33.07-37.01" Должина : 44см/17.32 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 67-77см/26.38-30.31 "КОЛК : 88-98см/34.65-38.58" Должина : 45см/17.72 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 71-81см/27.95-31.89 "ХИП : 92-102см/36.22-40.16" Должина : 46см/18.11 " Големина : XL Големина. : XL-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 75-85cm/29.53-33.46 "ХИП : 96-106cm/37.80-41.73" Должина : 47cm/18.50 " Големина : XXL Големина. : XXL-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 79-89cm/31.10-35.04 "ХИП : 100-110cm/39.37-43.31 "Должина : 48cm/18.90".

R

Комплементите на стоката