.

.

Дакијан Жените Плус Големина Шорцеви Дозвола Мажи 3Д Печатење Дише Крајбрежје Одмор Плажа Шорцеви Пливање Стебла Плус Големина Шорцеви За Жени Жолта 8

Дакијан Жените Плус Големина Шорцеви Дозвола Мажи 3Д Печатење Дише Крајбрежје Одмор Плажа Шорцеви Пливање Стебла Плус Големина

DEN 1.67
Достапност

Мазно чувство, пропустливост на воздухот. Информации за производот : Сезона : Пролет/Лето Пол : Мажи Повод : Отворено, Секојдневно, Дневен Материјал : Полиестер,спандекс должина На Ракавот : Шорцеви Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода,Секојдневно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Панталони ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.21 "Хип : 141cm/55. Жените плус големина шорцеви дозвола 5 5; Девојки плус големина шорцеви; плус големина шорцеви за жени; Жени шорцеви плус големина дозвола 5 5; плус големина жени шорцевиearance 5; Жените плус големина дозвола под 5 5;. : Х-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 93см/36. : Големи САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 88см/34. Жените плус дневна панталони дозвола 6 6. : 6 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Половината : 125cm/49. : СРЕДНО САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 83см/32. : 4 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 110cm/43.

R

Комплементите на стоката