.

.

Леново ThinkPad P15s Генерал 20W60085US 15.6 Мобилна Работна Станица Со Екран На Допир-Целосно HD - - Intel Јадро 11-Ти Генерал i7 - 1165g Четири-јадро 2. Гхз-ГБ РАМ - ГБ ССД-Блек

Леново ThinkPad P15s Генерал 20W60085US 15.6 Мобилна Работна Станица Со Екран На Допир-Целосно HD - - Intel Јадро 11-Ти Генерал

DEN 3.33
Достапност

П Серија Мобилни Работни Станици. Нашите најмоќни лаптопи. Спојувајќи ја преносливоста на лаптопот и перформансите на работната станица, Лаптопите Од Серијата Think Pad P се сертифицирани ЗА СИТЕ поголеми апликации. Овие системи имаат молскавично брза графика и обработка и најнова најсовремена технологија за справување со вашите компјутерски интензивни потреби-во изненадувачки лесни пакети. Леново Think Pad P15s Генерал 2 20 W60085 US 15.6 " Мобилна Работна Станица Со Екран На Допир-Full HD - 1920 x 1080 - Intel Core i7 11th Gen i7 - 1165g7 Quad-core (4 Core) 2.80 GHz - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Black. Intel Core i7 2.80 ghz процесор обезбедува молскавична брзина и врвни перформанси за најтешките задачи и игри. Со 16 GB DDR4 SDRAM меморија, корисниците можат да извршуваат многу програми без губење на извршувањето. 15.6 " дисплеј. Со резолуција од 1920 х 1080 прикажува филмови, игри и фотографии со импресивна јасност.

R

Комплементите на стоката