.

.

Лаку Игри На Среќа Лежалка Стол Стп Кожа Домашно Кино Седење Една Модерна Дневна Соба Троседот Лежалка, Црвен Акцент

Лаку Игри На Среќа Лежалка Стол Стп Кожа Домашно Кино Седење Една Модерна Дневна Соба Троседот Лежалка, Црвен Акцент

DEN 2559.84
Достапност

Лаку Игри На Среќа Лежалка Стол Стп Кожа Домашно Кино Седење Еден Модерен Дневна Соба Троседот Лежалка, Црвен Акцент Лаку Игри Лежалка Стол СО Стп Кожа Дизајниран од страна на професионален дизајн тим. Најнови лежалка наменета за игри. Прилагодлив потпирач за нозе и грб. Повеќе погоден за долго време игри на среќа. Модерен потпирач за глава и лумбална поддршка . Дополнителна странична торба. Достапно и во повеќе бои : Црна/Сина, Црна/Виолетова, Црна/Црвена и Црна/Бела. Потребно е минимално склопување. 1-година ограничена гаранција. Висина на седиштето : 17.7". Собрани димензии на производот : 34 "W x 25.1" D x 41.5 " H. собрана тежина на производот : 63 ФУНТИ. Пристигнува во една кутија. Забелешка : Купете ја соодветната маса : https : //www./ip/Lacoo-Z-Shape-55-inches-Spacious-Carbon-Fiber-Desktop-Gaming-Desk-PC-Computer-Office-Full-Piece-Mouse-Pad-Cup-Holder-Headphone-Hook-Black/760555570 . За поддршка на корисниците, прашања и проблеми, ве молиме контактирајте Со Услуги на Клиентите подолу. Е-пошта : мебел@.

R

Комплементите на стоката