.

.

Вожидаоке Здолништа За Женско Женско Тениско Здолниште Со Џебни Шорцеви Плус Големина Трчање Спортско Фитнес Здолниште Тениско Здолниште Мини Здолниште

Вожидаоке Здолништа За Женско Женско Тениско Здолниште Со Џебни Шорцеви Плус Големина Трчање Спортско Фитнес Здолниште Тениско

DEN 3.33
Достапност

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 63см/24.80 "Колк : 96см/37.80 " Должина : 47см/18.50". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 66см/25.98 "Колк : 100см/39.37 " Должина : 48см/18.90". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 69cm/27.17 "Хип : 104cm/40.94 " Должина : 49cm/19.29". Големина : 2 XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 72cm/28.35 "Хип : 108cm/42.52 " Должина : 50cm/19.69". Големина : 3 XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 75cm/29.53 "Колк : 112cm/44.09" Должина : 51cm/20.08 " Женско Тениско Здолниште Со Џебни Шорцеви Плус Големина Трчање Спортско Фитнес Здолниште Карактеристики : оваа спортска облека со висок струк со наборен раб одзади ви дава елегантен изглед додека вежбате. Навивајте Мини Здолниште ви помага да уживате во убавината додека вежбате. Ова кратко спортско здолниште има 2 џебови кои можат да се користат за различни намени. Џебовите за нозе се погодни за тениски топчиња и исто така можат да складираат потреби како што се мобилни телефони и картички. Висок Струк : Еластичниот струк може да го скрие стомакот и да остане на место,воопшто да не се тркала надолу,така што ќе можете да уживате во слабиот тенис.Прилики : . Атлетските скортови се одлични за тенис ,голф ,пливање, одбојка,бадминтон,трчање,џогирање велосипедизам,плажа и секојдневен.Производинформации : Сезона : Пролет, лето, fall, зима Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатена Дебелина : Стандарден Пакет вклучува : Здолниште ОД 1 ПАРЧЕ.

R

Комплементите на стоката