.

.

Рејбестос Бх Професионално Одделение Хидраулични Кочница Црево Одговара изберете: 2009-ШЕВРОЛЕТ ТРАВЕРС, 2007-ГМЦ АКАДИЈА

Рејбестос Бх Професионално Одделение Хидраулични Кочница Црево Одговара изберете: 2009-ШЕВРОЛЕТ ТРАВЕРС, 2007-ГМЦ АКАДИЈА

DEN 2.00
Достапност

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот резервен пазар како водечки производител на делови за сопирачки. Производите вклучуваат триење, ротори, тапани, дебеломер, склопови на центри и хидраулика, совпаѓања или надминува ое форма, вклопување и функција. Секој производ е опширно тестиран за да се осигура дека добивате висококвалитетен и сигурен производ. Врши идентично со стандардите што ги бараат производителите НА ОЕ, обезбедувајќи оптимална заштита, работен век и безбедност. Ги вклучува сите карактеристики што се наоѓаат во цревата за СОПИРАЧКИТЕ НА ОЕ, вклучувајќи загради, громови, обликувани пластични штитници и жичани клипови. Премиум легури тривалентни фитинзи обложени со цинк обезбедуваат одлична хидраулична заптивка и максимална заштита од корозија. Фитинзите со двојно стегање обезбедуваат подолг век на траење на цревото и исклучителна издржливост. Одговара Изберете : 2009-2017 ШЕВРОЛЕТ ТРАВЕРС 2007-2017 ГМЦ АКАДИЈА 2008-2017 БУИК ЕНКЛАВА 2007-2010 САТУРН ПЕРСПЕКТИВА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

R

Комплементите на стоката