.

.

Гејтс Интегрирано Домување Термостат На Течноста За Ладење На Моторот

Гејтс Интегрирано Домување Термостат На Течноста За Ладење На Моторот

DEN 1.67
Достапност

Гејтс интегрираните куќишта на термостатот обезбедуваат точна регулација и контрола на температурата за да им помогнат на моторите да работат поефикасно. Бидејќи повеќе возила се опремени со интегрирани куќишта за термостат, истражувањето И развојот На Гејтс ја водат индустријата во резервни решенија за термостат за да обезбедат најдобра квалитетна алтернатива на дилерите на ОЕ. Се-во-едно, решение за завртки што вклучува се што е потребно за целосна работа, вклучувајќи термостат, вметнување, запечатување и куќиште. Ги исполнува или надминува стандардите ЗА ое за вклопување, форма и перформанси. Одобрени за морски апликации. Одговара Изберете : 2004-2008 СУЗУКИ ФОРЕНЗА 4 Цил 2 Л 2005-2008 СУЗУКИ РЕНО 4 ЦИЛ 2 Л 1998-2000 ИСУЗУ АМИГО 4 Цил 2.2 Л 1998-2003 ИСУЗУ РОДЕО 4 Цил 2.2 Л 1999-2002 ДАЕВУ нубира 4 Цил 2 Л 1999-2002 даеву ЛЕГАНЗА 4 ЦИЛ 2,2 Л И Повеќе - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

R

Комплементите на стоката