.

.

Цетрио Клин Сандали За Жени-Широк Ширина Плажа Отворени Прсти Риба Уста Клин Удобни Стапала На Дозвола Каки Фустан Сандали Слајдови Големина 9

Цетрио Клин Сандали За Жени-Широк Ширина Плажа Отворени Прсти Риба Уста Клин Удобни Стапала На Дозвола Каки Фустан Сандали Слајдови

DEN 223.84
Достапност

Клин Сандали За Жени Облечени Лето. Пол : Женска Сезона : Летен Материјал : Пусол Материјал : Висина На Пвчил : Средни Потпетици (3-5см)Погодна Пригода : Цврстина На Лежиштето : Ширина На Меки Чевли : Среден Стил : Секојдневен, Стил на Прсти : Тркалезна Пригода : Секојдневна, Забава, Пакет За Патување : 1 Пар Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли). Клин Сандали За Женикарактеристики : Лесни, нелизгачки, одлични стапала за апсорпција на удари. Во исто време, можете да пребарувате и други производи од нашата продавница во форма на "име на брендот + клучен збор" (на пример : Летни Станови Сандали На Жени Од Цетрио). Овде не само што можете да купите Клинови Сандали За Жени и други квалитетни производи по најприфатлива цена. Прошетка на дивата страна во удобност и самодоверба, Нашето Подножје дава неспоредливо ниво на удобност и поддршка.Направете да одите постабилно и да стоите со часови, без никаков напор или нерамнотежа.Направена со материјал погоден за кожата, ПВЦ, оваа влечка е супер лесна, издржлива и флексибилна, обезбедувајќи удобно, опуштено искуство со носење чевли. Клин Сандали За Жени на Продажба.Цетрио Клин Сандали За Жени-Широк Ширина Плажа Отворени Прсти Риба Уста Клин Удобни Стапала На Дозвола Каки Фустан Сандали/ Слајдови Големина 9цетрио е сеопфатна прекугранична продавница за е-трговија која главно се занимава со категории на производи за Летни Удобни Сандали за Жени.Тековните категории на производи најчесто се пребаруваат за клучни зборови.Клин Сандали За Жени,Каки Фустан Сандали/ Слајдови, Големина 9 Клин Сандали За Жени Забелешка : Купете повеќе парчиња за подобра цена!!!.Чувајте ги вашите есенски ансамбли лесно ветровити кога ќе се лизнете на овие лесни сандали дизајнирани со обликувано подножје и нелизгачки стисок за максимална поддршка и удобност.Корекција На држењето На телото : Исправете ги колковите, поправете ги колената и мускулната нерамнотежа со прилагодување на структурата на стапалата.

R

Комплементите на стоката