.

.

Детски Плоштади-Среќен Ден На Свети Патрикс-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави

Детски Плоштади-Среќен Ден На Свети Патрикс-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави

DEN 2.67
Достапност

Детски Плоштади-Среќен Ден На Свети Патрикс-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави-Авторски Права Виаком Интернешнл Ад. Сите Права Се Задржани. Никелодеон, Детски Плоштади И сите поврзани наслови, логоа и ликови се заштитни знаци На Viacom International Inc. Детски Плоштади создадени од Стивен Хиленбург. Цврсти бои-100% памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Сите други загреани бои-50% Памук 50% Полиестер. Класично Вклопување. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.

R

Комплементите на стоката