.

.

Забава Експрес Мулти-Боја Божиќ Партија Кеси, Грофот

Забава Експрес Мулти-Боја Божиќ Партија Кеси, Грофот

DEN 147.36
Достапност

Забава Експрес осигурајте се дека вашите гости имаат холи-весел одмор со вкусни и добрите во овие празнични торби за уживање. Трите дизајни имаат дедо Мраз снешко и ирваси и пространите чанти имаат многу простор за празнична забава. Задолжителен додаток на резерви за празнични забави ги користи наместо Божиќни чорапи. (3 десетици по единица) Асортиманот може да варира. Забава Експрес Хартија. 6" х 3-3/4" х 11-1/2". Повеќебоен.

R

Комплементите на стоката