.

.

Sayhi Плус Големина Фустан За Жени V Вратот Ракави Лента Цветни Печати Лабава Повик Елегантен Макси Летна Плажа Фустани Зелена Xxxl

Sayhi Плус Големина Фустан За Жени V Вратот Ракави Лента Цветни Печати Лабава Повик Елегантен Макси Летна Плажа Фустани Зелена

DEN 297.44
Достапност

Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Полиестер,Шифон Тип На Шема : Стил На Печатење : Обична должина На Ракавот : Јака Без Ракави : Вклопување На Вратот : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Што добивате : 1 Х Големина На Фустан ГОЛЕМИНА НА САД Големина Велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА На Биста ДОЛЖИНА ХХХХХЛ 16 20 46 112см/44.

R

Комплементите на стоката