.

.

Празничен Фустан На Плажа Летен Фустан Без Грб Еднобоен Женски Вестидос Без Ракави

Празничен Фустан На Плажа Летен Фустан Без Грб Еднобоен Женски Вестидос Без Ракави

DEN 2.33
Достапност

Широки Прилики : фустанот За Улична Облека е погоден за разни прилики како што се состаноци, шопинг, забави, излети, коктел забави, ноќни клубови, забави, танци, клубови итн. Затворање : Повлечете. Вклучени : . Број На Модел : Женски Краток Фустан. Половината : Природни Фактори. Тоа е во согласност со обликот на вашето тело и ги истакнува вашите облини. Го покажува вашиот секси раст и привлекува внимание и комплименти од другите, зголемувајќи ја вашата самодоверба и аура. Модерен Дизајн На Ремен : женскиот фустан врзан ЗА половината Y2 K се одликува со трендовски дизајн на ременот што ја нагласува вашата линија на половината, ги обликува вашите облини и го подобрува целокупниот шарм. Потекло : Континентална Кина.

R

Комплементите на стоката