.

.

Укулеле Прилагодлив Ремен За Вратот со Кука За Укулеле-Црна, како што е опишано

Укулеле Прилагодлив Ремен За Вратот со Кука За Укулеле-Црна, како што е опишано

DEN 3.00
Достапност

Опис : Најлон Укулеле Ремен Појас Со Кука За Укулеле Гитара Додатоци.Компактен, практичен и издржлив.Исклучителна кука за да ја задржите укулеле на место.Материјал : најлонаприлагодлива должина од 57,5-68см.Табела Со Големина : Должина : Прибл. 57,5-68см/22,64-26,77 инчи ширина : Прибл. Пакетот од 36мм/1,42 инчи Вклучува : 1 Парче Укулеле Ремен Најлон Укулеле Ремен Појас со Кука за Додатоци За Гитара Укулеле. Компактен, практичен и издржлив. Исклучителна кука за да ја задржите укулеле на место. Материјал : Најлон. Прилагодлива должина од 57,5-68см.

R

Комплементите на стоката