.

.

Глонме Женски Блуза Блузи Ревер Кошули Шахта Копче Надолу Кошула Јакна Празнични Обични Јакни Топла Карирана Надворешна Зелена

Глонме Женски Блуза Блузи Ревер Кошули Шахта Копче Надолу Кошула Јакна Празнични Обични Јакни Топла Карирана Надворешна Зелена

DEN 399.84
Достапност

Тоа е меко и удобно. Надворешните странични џебови се одлични за клучеви, телефони и други скапоцености. Дизајн - Женската Секојдневна Јакна Има Ревер, Предни Копчиња, Мек и Удобен Волнен Материјал, Модна Карирана, Два Џебови, Лабав Стил Може Да Собере Повеќе Тело за Дами. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

R

Комплементите на стоката