.

.

Тајканон Нерѓосувачки Челик Стапица Кујна Мијалник Филтер Одвод Дупка Филтер Када Капа Коса Туш Мрежа

Тајканон Нерѓосувачки Челик Стапица Кујна Мијалник Филтер Одвод Дупка Филтер Када Капа Коса Туш Мрежа

DEN 1.67
Достапност

Филтерот е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, анти - ' рѓа и издржлив за use.It може ефикасно да ги филтрира остатоците, наместо цевки за чистење со tweezers.It ефикасно е да се спречи навлегување на влакна, остатоци, остатоци од храна, ткива и други туѓи предмети во одводот.Забелешки : Поради разликата во светлината и поставувањето на екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во големината поради различни рачни мерења. Материјал : нерѓосувачки челик. Боја : Сребрена. Големина : Л : дијаметар 10см, висина 2см. М : дијаметар 7,5 см, висина 1,5 см. С : Дијаметар 5см, висина 1,5 см. Карактеристики : анти - ' рѓа, издржлив, ефикасен. Пакет Листа : . 1*филтер за резервоарот За Вода.

R

Комплементите на стоката