.

.

Ролингс Бура Бејзбол Т-Топката Палка, Во

Ролингс Бура Бејзбол Т-Топката Палка, Во

DEN 2.67
Достапност

Бурата ролингс 2022 младинска т-топка лилјак е најпродаваната т-топка палка за млади девојки на возраст од 7 и помалку години. Неговата лесна конструкција и зголемениот дизајн на барел го олеснуваат контактирањето со топката од кога било. Дополнително, издржливиот дизајн на легура од 1 парче ќе се спротивстави на елементите, без разлика дали е во дворот, паркот или во поставка за игра. Совршен маичка топката палка за влез ниво играчи да се користи со меко јадро мета топки. Дизајниран со совршена комбинација на моќ и контрола, Невремето Сад Бејзбол Висока Палка (-12) обезбедува играчи со поголема слатка точка на лилјак кој е лесно да се лулаат. Идеален за младински играч на Т-топка, оваа ултра лесна висока палка ќе им помогне на играчите да остварат подобар контакт со топката.

R

Комплементите на стоката