.

.

Обетка Грб, Назад Обетки Риба Кука Обетка Грб За Овенати Уши Обетка Грб Замени Куршум Спојката Назад Обетки Замена Обетка Грб За Тешка Обетка

Обетка Грб, Назад Обетки Риба Кука Обетка Грб За Овенати Уши Обетка Грб Замени Куршум Спојката Назад Обетки Замена Обетка Грб

DEN 1.00
Достапност

Висок Квалитет : нашите грбови за обетки се изработени од врвен метал и мека пластика, издржливи и цврсти,не се лесни за ' рѓа. овие задни обетки се податливи, нетоксични, хипоалергични и лесни,тие се издржливи и удобни за да користите Доволно Количина100 Парчиња грбовите за обетки за риби се доволни за вашата резервна и замена, не треба да се грижите дали повторно ќе ги изгубите подлогите за обетки, пакетот вклучуваше 50 парчиња наоди за обетки во сребрена боја и 50 парчиња грб за обетки во златна боја, што може да ги задоволи вашите различни потреби. Мал и Лесен : дијаметарот на подлогата за обетки е 12мм и 7мм во должина; дијаметар на дупката прибл. 0,8 мм, мал и пренослив, овој прободен грб за обетки со големина на подлога одговара за повеќето обетки,лесен за ставање и исклучување. Лесен За Употреба : Лесен за разбирање, овие подлоги за обетки со куршуми со подлога лесно се лизгаат на столбовите, безбедно ги држат обетките на место без да се олабават. Висок Квалитет : нашите грбови за обетки се изработени од врвен метал и мека пластика, издржливи и цврсти,не се лесни за ' рѓа. овие задни обетки се податливи, нетоксични,хипоалергични и лесни,тие се издржливи и удобни за употреба|Лесни За Употреба : Лесни за разбирање,овие подлоги за обетки со куршуми со подлога лесно се лизгаат на столбовите, безбедно држете ги обетките на место без олабавување.|Цврсто без паѓање, може да се носи безбедно дури и за време на интензивно вежбање.

R

Комплементите на стоката