.

.

Fcphome Кристал Фиба Женски Фиба Голема Фиба Женски Вилица Слободен Фиба Пластична Фиба

Fcphome Кристал Фиба Женски Фиба Голема Фиба Женски Вилица Слободен Фиба Пластична Фиба

DEN 160.00
Достапност

Пакетот Вклучува 3 х клипови За коса Карактеристики-Големина : 11х4, 5х2, 5см/4, 3х1, 7х0, 98 инчен Кристален Канџа За Коса. - Боја : Сина, Златна, Виолетова Канџа За Коса. - Материјал : Кристал Не-Зафат Вилица Коса Клип. - Тоа е мазно што нема да ја повреди вашата коса. Тоа во голема мера може да се справи со она што дебела или тенка коса девојка канџи клипови. - Изработен од материјал, тој е издржлив и траен употреба. Можете безбедно да го користите коса канџи клипови за жени. - Овој производ може да се даде како за вашите пријатели и семејства. Тие ќе бидат многу среќни коса клип големи. - Овој производ е мал, лесен и лесен за носење, така што можете да го носите со себе каде и да одите коса. - Клиповите за коса се карактеризираат како добри алатки и додатоци за стилизирање на косата, и тие се погодни за украси за коса за жени и девојки за коса за жени.Информации За стоки женски канџи за коса овој производ е мал, лесен и лесен за носење, така што можете да го носите со себе каде и да одите.женски клипови за коса тие се лесни за носење и ви помагаат да направите убави фризури.канџи за коса клипот за канџи е изработен од убав и елегантен кристален материјал со и нема лесно да се скрши.девојка канџи клипови овој клип за коса добро ја држи вашата фризура и нема да ја повреди вашата коса КРИСТАЛНА КОСА ноктот овој производ може да се даде како подарок за вашите пријатели и семејство. Тие ќе бидат многу среќни. ЖЕНСКИ КОНСКА ОПАШКА КЛИПОВИ -овој производ може да се даде како подарок на вашите пријатели и семејството. Тие ќе бидат многу среќни. Кристални КАНЏИ за КОСА - Изработени од материјали и живот. Можете да го користите со доверба.

R

Комплементите на стоката