.

.

Исклучителна Покривка За Лизгање На Седиштата Против Брчки Полиестерски Текстилни Заштитници За Стол што Не се лизгаат За Дома

Исклучителна Покривка За Лизгање На Седиштата Против Брчки Полиестерски Текстилни Заштитници За Стол што Не се лизгаат За Дома

DEN 3.33
Достапност

Таа е погодна за дома, канцеларија, студија и така натаму.Пакетот Вклучува : 1 х Капак За Стол како корисна перница, овој капак на столот е дизајниран со уникатни обрасци, што го прави попривлечен и поубав. Должина на Седиштето на столот : 36см-48см/14.05 " (Прибл.Изработен од полиестер, овој производ е многу издржлив и отпорен на абење.65 " (Прибл. Што може да ви понуди оваа покривка за стол е тоа што има висока еластичност, па затоа ви е многу погодно да ја инсталирате, отстраните и исчистите.Висината на грбот на столот е од 40 см до 56 см, ширината на грбот на столот е од 36 см до 50 см, должината на седиштето на столот е 36 см до 48 см, ширината на седиштето на столот е од 38 см до 55 см, дебелината на седиштето на столот е од 2 см до 10 см погоден е за дома, канцеларија, студија и така натаму. Висината на грбот на столот е од 40 см до 56 см, ширината на грбот на столот е од 36 см до 50 см, должината на седиштето на столот е 36 см до 48 см, ширината на седиштето на столот е од 38 см до 55 см, дебелината на седиштето на столот е од 2 см до 10 см. Бои : Црна Точка, Темно Леопард, Кина Црвена, Небесно Сина, Сива Боја Детали : Стол Назад Висина : 40см-56см/15.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Име на ставка : Покриеност На Столот : Полиестер Карактеристики : пријателски за Кожата, Против брчки, Отпорен на Абење.

R

Комплементите на стоката