.

.

Стегач За Црево, Широко Користена Лесна Инсталација Одлични Големини На Изработка Клип За Цевки, Силиконски Црева Автомобилски Цевки За Гориво За Црева За Водовод?

Стегач За Црево, Широко Користена Лесна Инсталација Одлични Големини На Изработка Клип За Цевки, Силиконски Црева Автомобилски

DEN 1.00
Достапност

Стегач за црево, Широко Користена Лесна Инсталација Одлична Изработка Клип За Цевки Со 6 Големини, Силиконски Црева Автомобилски Цевки За Гориво За Водоводни Цевки Спецификација : Состојба : Тип На Ставка : Материјал За Пружина : Нерѓосувачки Челик Количина : 60 парчиња тежина : Прибл. 130гр / 4.6 озсајз : Прибл. 10х6мм / 0, 39х0, 24ин, 10х9мм / 0, 39х0, 35ин, 10х10мм / 0, 39х0, 39ин, 10х12мм / 0, 39х0, 47ин, 10х14мм / 0, 39х0, 55ин, 10х15мм / 0, 39х0, 59ин Пакет Листа : 10 х 10х6мм Пролет клип 10 х 10х9мм пролет клип10 х 10х10мм пролет клип10 х 10х12мм пролет клип10 х 10х14мм пролет клип10 х 10х15мм пролет клип забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Висококвалитетните пружински клипови, изработени од цврст нерѓосувачки челик, се издржливи и отпорни на абење. Комплетот содржи 60 стеги за црева во 6 големини, што може да ги задоволи вашите основни потреби. Може да се користи за поврзување и стегање на цревата, обезбедувајќи огромна сила на стегање. Погоден за црева, водоводни цевки, автомобилски цевки за гориво, силиконски црева итн. Лесна инсталација и расклопување, одлична изработка, широко користена во автомобил и фабрики.

R

Комплементите на стоката