.

.

Долги Лажни Нокти, Врвот На Ноктите Дише Лесен Целосен Капак За ДОМА САМ

Долги Лажни Нокти, Врвот На Ноктите Дише Лесен Целосен Капак За ДОМА САМ

DEN 2.67
Достапност

Долги Лажни Нокти, Врв За Нокти Што Дише Лесен Целосен Капак За Домашна Диспецификација : Тип На Предмет : Совети За Ноктиматеријал : Абсквантност : 240 парчиња Пакет Листа : 1 х Кутија Совети За Нокти240 Парчиња Материјал : Долгите лажни нокти се направени од АБС материјал, без токсини, без мириси, дише, лесен и издржлив. Повеќе Големини : 240 парчиња советите за нокти нудат различни големини, така што лесно можете да ја изберете вистинската големина за вашиот прст. Стилски Дизајн : Лажен шајка Со Целосна покривка со сјајна цврста боја, ве прави нокти повеќе трендовски и прекрасни. Лесно Ракување : Лесно се средува и поднесува до која било должина и форма што ја сакате, погодно за користење, заштедете време и енергија.

R

Комплементите на стоката