.

.

Машки Мичел И Нес Брет Фавре Грин Грин Беј Пакерс Голем И Висок Пензиониран Играч Реплика Џерси

Машки Мичел И Нес Брет Фавре Грин Грин Беј Пакерс Голем И Висок Пензиониран Играч Реплика Џерси

DEN 2.67
Достапност

Покажете кој е вашиот омилен Играч На Грин Беј Пакерс на сите времиња со спортување на Овој Пензиониран Играч На Брет Фавре Во 1996 Година Реплика Дрес од Мичел И нес. Се одликува со автентична Графика На Грин Беј Пакерс што ќе остави траен впечаток кај колегите обожаватели. Ќе ги потсетите сите околу вас на легендарниот Брет Фавр. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Зашиени се справи со твил букви и броеви. Официјално лиценциран. Машинско перење, сува сува ниска. В-вратот. Материјал : 100% Полиестер. Зашиени џок таг на дното лево полите. Зашиени ткаенина апликација со играч година и име. Краток ракав. Увезени.

R

Комплементите на стоката