.

.

Спектар во. Л Сатен Никел Бел Челик Дрво Кука Решетката пк

Спектар во. Л Сатен Никел Бел Челик Дрво Кука Решетката пк

DEN 1.67
Достапност

Надградете ги опциите за складирање со решетката за дрво стратфорд 4-двојна кука. Ова ѕидно парче создава функционален и вкусен начин за закачување и чување на вашите палта, капи, чанти и многу повеќе. Изработени од рустикално дрво и цврст челик.Бренд Име : Спектар Должина : 24 во. Заврши : Сатен Никел Боја : Бел Материјал : Челик/Дрво Тип На Производ : Кука Решетката Број Во Пакет : 1 пк Проекција : 3.8 во. Вклучен Хардвер : Да Тип На Инсталација : Висина Монтирана На Ѕид : 3 инчи. СПМ1039 Има Четири двојни куки. Цинк кука изградба. Рамка/Железнички Материјал : Дрво. Димензии 2.875 "H x 24" W x 3.625"D. Вкупна Висина - Врвот До Дното : 2.875". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 24". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 3.625". Вкупна Тежина На Производот : 1,72 килограми.

R

Комплементите на стоката