.

.

ксинкингхао јога хеланки за жени жени обични печатени панталони тенок струк со висок струк истегнување на нозете спортски јога панталони жени јога панталони злат?

ксинкингхао јога хеланки за жени жени обични печатени панталони тенок струк со висок струк истегнување на нозете спортски јога

DEN 1.67
Достапност

Големина : XXL Половината : 71cm/27. Големина : Л Половината : 67см/26.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. € Натпревар ● Може да одговара на вашите чевли од различни стилови.58" Должина : 89см/35. Големина : XXXL Половината : 75cm/29.

R

Комплементите на стоката